Wyposażenie parkingów

Wyposażenie i systemy parkingowe

Wyposażenie parkingów

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Produkty z naszej oferty trafiają na drogi oraz co raz częściej na parkingu, gdzie podnoszą bezpieczeństwo ruchu oraz komfort użytkowników parkingu.

Wysoki poziom sprzedaży umożliwia zakup urządzeń w bardzo atrakcyjnych cenach, dzięki czemu nasza oferta jest atrakcyjna dla naszych Klientów. Ze względu na wąską specjalizację w zakresie obsługi parkingów naszym kontrahentom oferujemy atrakcyjne warunki handlowe, doświadczenie i profesjonalizm w działaniu, sprawny serwis oraz kompleksową obsługę inwestycji.

Nasza oferta wyposażenia parkingu obejmuje:

 • szlabany
 • Oferujemy szlabany elektromechaniczne firmy CAME o długości ramion od 2 do 12 m. Wszystkie oferowane szlabany elektromechaniczne przeznaczone są do pracy intensywnej. Urządzenia objęte są gwarancją do 24 miesięcy producenta. Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji na kolejne miesiące.

  Szlabany w systemach parkingowych Szlabany i systemy parkingowe Szlabany parkingowe


 • kolczatki
 • Kolczatki skutecznie zabezpieczają parking przed próbami sforsowania szlabanów w celu kradzieży aut. W ofercie posiadamy kolczatki naziemne (w formie progu zwalniającego) oraz podziemne. Kolczatki naziemne występują w wersji sprzężonej ze szlabanem lub jako kolczatki bezwładnościowe, w której kolce chowają się samoczynnie przed przejeżdżającym pojazdem. Kolczatki bezwładnościowe umożliwiają przejazd tylko w jednym kierunku.

  Kolczatki drogowe nawierzchniowe Kolczatki drogowe podziemne Kolczatki drogowe malowane


 • budki parkingowe
 • Budki parkingowe (nazywane też stróżówkami lub portierkami) dedykuje się wszędzie tam, gdzie wymagana jest kontrola obszarów w wyznaczonych godzinach lub przez całą dobę. Budki parkingowe posiadają lekką konstrukcję stalową. Warstwę elewacyjną pełnią płyty wielowarstwowe lub blacha niskotrapezowa. Ściany i podłogi ocieplone są wełną mineralną lub w przypadku płyt warstwowych specjalnym wypełnieniem o właściwościach izolacyjnych.

  Budki parkingowe Budka parkingowa Stróżówka


 • blokady parkingowe
 • Blokady parkingowe służą do zabezpieczenia indywidualnych miejsc parkingowych. Blokady mogą być zamykane na kłódkę, wkładkę lub posiadać wygodny zamek zatrzaskowy. Ze względu na sposób użytkowania blokady parkingowe powinny być zabezpieczane antykorozyjnie przez cynkowanie ogniowe.
  Jesteśmy producentem blokad parkingowych oraz dużym dystrybutorem blokad innych producentów, dzięki czemu możemy zaproponować atrakcyjne warunki handlowe.

  Blokady parkingowe Blokady parkingowe Blokady parkingowe Słupki parkingowe


 • progi zwalniajace
 • Progi zwalniające wykorzystuje się do zwiększenia bezpieczeństwa w ruchu pojazdów na parkingu. Efekt poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym uzyskuje się poprzez zmniejszenia prędkości przejazdu samochodów. W zależności od organizacji ruchu progi zwalniajace rozmieszcza się na obszarze całego parkingu lub w miejscach o podwyższonym ryzyku, np. przejścia dla pieszych, skrzyżowania dróg, długie proste odcinki (uniemożliwienie rozpędzania do wysokich prędkości).

  Progi zwalniające Progi zwalniające


 • oznakowanie poziome parkingów
 • Wykonujemy oznakowanie poziome parkingów przy pomocy profesjonalnej, wysokowydajnej malowarki drogowej. Urządzenie aplikuje farbę pod ciśnieniej dochodzącym do 230 atmosfer. Wysokie ciśnienie robocze w połączeniu z technologią bezpowietrznego podawania farby gwarantuje idealnie równe krawędzie malowanych linii oraz wysoką wydajność urządzenia. Te parametry przekładają się bezpośrednio na korzyści dla klienta - krtószy czas malowania parkingu oraz niższe koszty usługi.

  oznakowanie parkingu malowanie parkingu malowanie linii na parkingach


 • lustra parkingowe
 • Lustra parkingowe poprawiają bezpieczeństwo ruchu na parkingu oraz w szczególności na wyjazdach z parkingu podczas włączania się do ruchu drogowego. Lustra drogowe w ramie biało-czerwonej posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty dopuszczające do stosowania na drogach publicznych, dzięki czemu nadają się idealnie do stosowania przy wyjazdach z parkingu. Mniejsze lustra bez ramy ułatwiają manewrowanie pojazdem oraz eleminują miejsca z ograniczoną widocznością na parkingu.

  lustra parkingowe lustra drogowe lustra parkingowe